Reklamı kapat

Reklamı kapat
Gündem Ortası

Nagatomo hakkında suç duyurusu

Galatasaray’ın Trabzonspor ile oynadığı maçta hakeme küfür eden Nagatomo mahkemeye verildi. Trabzonsporlu avukatlar, hakemler Ümit Öztürk, Bülent Yıldırım ve Galatasaray futbolcusu Nagatomo ile ilgili mahkemeye şikayette bulundu.  Süper Lig’de Kayserispor ile Fenerbahçe arasında oynanan maça Roberto Soldado’nun “F.ck off” dediği gerekçesiyle kırmızı kart görmesi damga vurdu.  HAKEMLER VE NAGATOMO HAKKINDA BAŞVURU Galatasaray-Trabzonspor maçının 42. dakikasında […]

Nagatomo hakkında suç duyurusu
12 Şubat 2019 - 12:00 'de eklendi.
>

Galatasaray’ın Trabzonspor ile oynadığı maçta hakeme küfür eden Nagatomo mahkemeye verildi.

Trabzonsporlu avukatlar, hakemler Ümit Öztürk, Bülent Yıldırım ve Galatasaray futbolcusu Nagatomo ile ilgili mahkemeye şikayette bulundu. 

Süper Lig’de Kayserispor ile Fenerbahçe arasında oynanan maça Roberto Soldado’nun “F.ck off” dediği gerekçesiyle kırmızı kart görmesi damga vurdu. 

HAKEMLER VE NAGATOMO HAKKINDA BAŞVURU

Galatasaray-Trabzonspor maçının 42. dakikasında Yuto Nagatomo, hakem Ümit Öztürk’ün faul düdüğünün çalmasının ardından karara tepki gösterdi. Nagatomo’nun da ‘F.ck off’ dediğini ancak kırmızı kart görmediği iddia edildi. 

Savcılık başvurusunda, Öztürk, Yıldırım ve Nagatamo’nun “Görevi kötüye kullanma”, “Sporda şiddet yasasına muhalefet” ve “Kamu görevlisine hakaret” suçlarını işledikleri savunuldu.

Başvuru dilekçesinde, Nagatomo’nun, maçın 42.25 ve 42.35’inci dakikalarında iki kez hakeme yönelik “F… off” (S.. git) dediği kaydedildi. Dilekçede, bu ifadelere rağmen Nagatamo’nun kırmızı kart verilerek cezalandırılmadığı kaydedildi.

İşte o belgeler:

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER