Reklamı kapat

Reklamı kapat
Gündem Ortası

2 Bin 700 Rakımlı Herekol Dağı’nda nöbet tutan askerlere anlamlı ziyaret!

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, 2 bin 700 rakamlı Yazlıca (Herekol) dağında kuş uçurtmayan Mehmetçiklere moral ziyaretinde bulundu, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) tarafından Herekol dağı eteklerinde sürdürülen petrol sondaj çalışmalarını yerinde inceledi. Yazlıca dağında Mehmetçiklerle bir araya gelen Vali Atik burada sürülen operasyonlar ve faaliyetler hakkında askeri yetkililerden bilgi aldı. Vali Atik, kahraman Mehmetçiklerin […]

2 Bin 700 Rakımlı Herekol Dağı’nda nöbet tutan askerlere anlamlı ziyaret!
02 Aralık 2018 - 18:35 'de eklendi.
>

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, 2 bin 700 rakamlı Yazlıca (Herekol) dağında kuş uçurtmayan Mehmetçiklere moral ziyaretinde bulundu, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) tarafından Herekol dağı eteklerinde sürdürülen petrol sondaj çalışmalarını yerinde inceledi.

Yazlıca dağında Mehmetçiklerle bir araya gelen Vali Atik burada sürülen operasyonlar ve faaliyetler hakkında askeri yetkililerden bilgi aldı. Vali Atik, kahraman Mehmetçiklerin halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için zor tabiat şartlarında gece-gündüz demeden kutsal bir görev yaptıklarını ifade ederek; bölgede yapılan başarılı operasyonlar ile bölücü terör örgütünün kış üslenmesinin imha edildiğini söyledi.

Vali Atik. Askeri ziyaretinin ardından beraberindeki 3. Komando Tugay Komutan Vekili Albay Murat Güzelcan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Hilmi Atabay ve İl Emniyet Müdür Vekili Saruhan Kızılay ile Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) tarafından Yazlıca (Herekol) dağı eteklerinde sürdürülen petrol sondaj çalışmalarını yerinde inceledi.

Sondaj çalışmalarının yapıldığı alanı gezerek, yetkililerden bilgi aldı.

Vali Atik daha sonra Pervari ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER